Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BEZPIECZNA SZKOŁA
Dodane przez admin dnia Sierpień 27 2017 11:17:10


Od 15 września 2016 r do 15 marca 2017 r. wszyscy braliśmy udział w VI edycji konkursu Bezpieczna + "Bezpieczna Szkoła -
Bezpieczny Uczeń".

Przystępując do niego zobowiązaliśmy się wykonać dziewięć zadań, które na bieżąco były oceniane przez jury punktowo w skali od "1" do "10".
Pamiętacie spotkanie z panem strażakiem, który przypominał nam jak fachowo udzielić pierwszej pomocy? Kojarzycie dzień, kiedy używaliśmy SMOKYLYZERA czyli urządzenia do badania poziomu nikotyny w organizmie? A ankietę, w której razem z członkami Rady Samorządu Uczniowskiego pytaliśmy Was czy w naszej szkole panuje przyjazny klimat i czy na pewno każdy z Was czuje się w niej bezpiecznie? To tylko niektóre z zadań. Przybliżyliśmy jury także sylwetki naszych dzielnych wolontariuszy, którzy tak chętnie i bezinteresownie uczestniczą w sobotnich spotkaniach z niepełnosprawnymi dziećmi z naszej gminy poświęcając im wolny czas.
W konkursie można było zdobyć maksymalnie 100 punktów. I wiecie ile zdobyliśmy?... Tak ! Okrągłą ?stówkę?. Ale bez Was nic by się nie udało dlatego BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY, bo w większości zadań uczestniczyliście wszyscy. Oficjalnie ogłaszam, że nasza szkoła od 31 marca 2017r. dzięki Wam, drodzy uczniowie, posiada CERTYFIKAT BEZPIECZNEJ SZKOŁY! I niech tak zostanie jak najdłużej!
Certyfikat dostępny jest TUTAJ.
M. Kwapisz- Brokos- pedagog