This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
PODSUMOWANIE PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Dodane przez admin dnia Sierpnia 29 2017 19:05:08


Rok szkolny 2016/2017 zakończyliśmy z 13 zrealizowanymi projektami edukacyjnymi. Część z nich, jak co roku była efektem pracy na zajęciach artystycznych, część przygotowali członkowie koła biologicznego. Mogliśmy też poznać postać Józefa Czendefu wsłuchując się w treść prezentacji historycznej, a jedną z sal lekcyjnych podziwiać po remoncie, dzięki udziale w projekcie z języka niemieckiego. Większość prezentacji obejrzeliśmy przy okazji Święta Szkoły, część projektów prezentowaliście w skromniejszym gronie na zebraniach z rodzicami.
Jak co roku mogliśmy też poznać Mistrza Projektów Edukacyjnych - tym razem została nim Adrianna Bartoś z 3e, która przez 3 lata nauki zrealizowała 7 projektów.
W oczekiwaniu na nowy rok szkolny, możecie już notować pomysły na kolejne projekty, dzięki którym będziecie chcieli pokazać społeczności szkolnej swoje pasje, zainteresowania, czy po prostu w grupie znaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania.